Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Рекомендації пацієнту, який проходить лікування брекет-системою

Необхідно чистити зуби перед дзеркалом після кожного прийому їжі не менше 10 хв, використовуючи дві спеціальні щітки та йоршик.

Особливості

  1. За допомогою щітки з V-подібним жолобом щетини виконують рухи із зовнішньої сторони впро? довж верхнього та нижнього зубного ряду. Із внутрішньої сторони зубного ряду застосовують зви? чайну техніку «вимітання» залишків їжі та зубного нальоту.
  2. Кожний брекет та прилягаюча до нього поверхня очищуються за допомогою зубної щітки з малень? кою голівкою.
  3. Міжзубні проміжки очищують за допомогою спеціального йоршика.
  1. На термін лікування треба відмовитись від вживання горіхів, насіння, попкорна та твердої їжі щоб уник? нути пошкодження апаратури.
  2. Тверді овочі та фрукти (такі як морква, яблука, груші тощо) не можна відкушувати, треба різати на неве? личкі шматочки. Це стосується також жорсткого м’яса та будь-яких продуктів, що потребують відкушування.

Протягом терміну лікування не вживати в’язкі продукти — халву, ірис, бажано не вживати звичайні жу? вальні гумки, оскільки від них важко відчистити нерівну поверхню зубів з брекетами.

  1. Треба уникати вживання дуже холодних або гарячих продуктів, оскільки різниця температур може при? звести до відклеювання брекетів і погіршення властивостей ортодонтичного дроту.
  2. При лікуванні естетичними брекетами, щоб уникнути їх забарвлення, не можна вживати каву, міцний чай тощо.
  3. Не треба хвилюватися, якщо в перші 3—7 днів після накладання апаратури з’являється деякий диском? форт або больові відчуття в ділянці зубів, травмування слизової оболонки щік і губ. Для полегшення адаптації до апаратури брекети в цей період заклеюють пластиночним воском.
  4. У випадку відклеювання брекета необхідно його зберегти та терміново домовитися з лікарем про прийом. Це стосується також зміни положення, зафіксованої дуги або ортодонтичного кільця.
Увага! В разі необхідності консультацій в післяопераційний період Ви можете зв’язатися з лікарем.