Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Рекомендації пацієнтам, що користуються незнімними конструкціями протезів

Після фіксації незнімних конструкцій протезів протягом декількох годин необхідно бути обережними — в цей час відбувається повна кристалізація фіксуючого матеріалу (для деяких матеріалів до доби).

Крім загальних правил дотримання гігієни ротової порожнини слід звертати увагу на користування зубними йоршиками. З ї х допомогою вдається найбільш ефективно очистити поверхню прилягання протеза до слизової оболонки ротової порожнини. Слід також користуватись зубними щітками, флосами, внутрішньо ротовим іригатором. При виборі зубної пасти зверніть увагу на ступінь її абразивності.

Якщо зубні протези виготовлені або мають покриття з пластмасового матеріалу, слід бути обережними із вживанням продуктів харчування, що мають барвники (кава, міцний чай, смородиновий сік та ін.). З часом, пластмаса стирається та змінює свій колір; враховуючи ці естетичні зміни, протези необхідно оновлювати через декілька років.

При виготовленні протезів з порцеляни будьте уважні під час вживання твердої ї жі (горіхи, насіння, кісточки фруктів та ін.). Інакше можливе виникнення тріщин та відколів. У цьому випадку необхідно терміново звернутися до свого лікаря.