Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Рекомендації пацієнту після професійної чистки зубів

Гігієна ротової порожнини

Чистку зубів проводити спочатку 3 рази на день (після прийому їжі) щітками типу «Sensitive» «від червоного до білого» (тобто від ясен до лінії змикання зубів) з переходом на м’які щітки типу «Soft» з використанням флосів, зубочисток після1—3 дня. Через 2—3 міс. — чистка щітками середньої жорсткості, при якій щетинки щітки розташовують під кутом 45° до осі зуба. Після цього щітку переміщують за допомогою коротких обернено-поступальних (майже вібруючих) рухів, завершуючи чистку коловими рухами. Для підтримки гігієни акуратно полощіть рот теплою водою після кожного прийому їжі.

  1. Гель «Метрогіл дента» - видавити на зубну щітку і нанести гель зубною щіткою на ясна і міжзубні проміжки з усіх сторін. Після цього 30 хв. не можна полоскати рот і приймати їжу. «Мстрогіл деита» наносять на ясна 2 рази па день протягом 10 днів.
  2. «Ампіімплікатор» - зубні гігієнічні пластинки, що призначаються для захисту та підтримання тканин пародонта. Ці пластини застосовують у порожнині рота після чистки зубів. Їх накладають на ясеневий край. Після застосування вони видаляються, і рот полощеться теплою водою. Застосовувати слід щоденно протягом 5—15 діб. Потім перерва 1—2 міс, на курс лікування 2—3 рази.
  3. «Себідин» - бактерицидний, протизапальний препарат. Ефективно виводить зубні відкладення. Вживати протягом 7 днів; повільно смоктати 4 рази на день по 1 таб.
  4. «Імудон» - протизапальний препарат. Смоктати таблетки (не жувати) з інтервалом у 3—4 год, по 6 таб. на день —10—20 днів.

Для профілактики розвитку захворювань рекомендується провести курсове лікування препаратом 2—3 рази на рік.
Контрольний огляд через 4—6 тижнів, 3 міс.