Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Рекомендації пацієнтам, що користуються знімним ортодонтичним апаратом

Користування ортодонтичним апаратом на початковому етапі може мати певні незручності, що пов’язано з періодом пристосування пацієнта до нового елементу його життя. Період, протягом якого відбувається повне звикання до знімного апарату, коливається в межах від 10 до 30 днів. Цей період супроводжується неприємними явищами, такими як нудота, підвищене виділення слини, нечіткість вимови. Вказані незручності бувають особливо виражені у пацієнтів, які користуються ортодонтичним апаратом уперше.

На термін адаптації впливає наявність чи відсутність больових відчуттів. Через деякий час після накладання виготовленого апарату, частіше за все в кінці першої доби, може з’явитись біль під апаратом, у разі чого необхідно негайно звернутись до лікаря.

Якщо протягом доби Ви з тієї чи іншої причини не в змозі з’явитись до лікаря, а накладання апарату викликає різкий біль, його необхідно зняти на нічний період. Але вранці наступного дня за кілька годин до прийому у лікаря. Ви повинні одягти апарат. Це дозволить лікарю чітко встановити межі порушення та відкоректувати апарат. Іноді корекцію проводять2—3 рази — до повного зникнення больового відчуття.

Біль у зубах може з’явитись у перші 2—3 доби активного користування ортодонтичним апаратом, що пов’язано з початком переміщення зубів, подібне відчуття може також супроводжувати період після активації апарату.

Для прискорення поліпшення вимови рекомендують розмовляти або читати вголос. Носити ортодонтичний апарат необхідно протягом 18—20 год. на добу. Залишати вночі в порожнині рота, перед тим почистивши апарат щіткою з порошком та промивши у проточній воді, вранці цю процедуру повторити. Ортодонтичпий апарат необхідно знімати під час прийому їжі, активних занять спортом. У цей період апарат зберігають у спеціальному контейнері.

При наявності домашніх тварин будьте обережні, не залишайте апарат без нагляду.

Увага! Одягати та знімати апарат необхідно обережно за допомогою пальців, апарат не можна стискати та кидати, піддавати обробці високою температурою (обдавати кип’ятком), самостійно згинати металеві складові ортодонтичного апарату для поліпшення фіксації апарату в порожнині рота.

Обов’язкова умова користування ортодонтичним апаратом — відмінна гігієна ротової порожнини та ретельне підтримання чистоти апарату.

Загальні правила дотримання гігієни ротової порожнини залишаються незмінними. Після прийому їжі ротову порожнину необхідно прополоснути.

Протягом першої доби слід робити невеликі перерви у носінні апарату по 30—40 хв. З наступного дня тривалість носіння апарату повинна бути максимальною. Якщо Ви припиняєте користуватись апаратом з будь-якої причини, протягом декількох днів, у порожнині рота відбувається зміна положення зубів, після якої фіксація попереднього апарату може бути повністю порушена, що призведе до необхідності виготовлення нового апарату.

У випадку травмування апаратом слизової оболонки, наявності гострих краї в, порушення цілісності апарату необхідно негайно звернутись за допомогою до лікаря.

Швидкість та ефективність лікування повною мірою залежить від дотримання Вами рекомендацій лікаря, регулярності візитів, Вашої зібраності, терпіння та бажання.