Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Безметалеве протезування

Безметалова (прес) кераміка

Безметалева кераміка – вид протезування, коли коронка виготовлена з суцільнокерамічної маси. Вона відрізняється максимальною естетикою при збереженні високих функціональних властивостей, необхідних для здійснення жувальних і інших навантажень. Головною відмінністю безметалової кераміки є “живий блиск”, оскільки зовні вона практично не відрізняється від живих зубів.

Безметалова кераміка на основі оксиду цирконію.

Оксид цирконію – новий керамічний матеріал, досить міцний, дуже естетичний і біосумісний з тканинами порожнини рота. Це білий, непрозорий матеріал. Каркас для коронки виготовляється методом комп’ютерного фрезерування з оксиду цирконію (за кольором зуба), потім на цирконієвий каркас наноситься керамічна маса. Вони мають високий ступінь напівпрозорості (основна функція емалі зубів). Темного металевого краю в ясен не буває, оскільки в цих коронках відсутня металева субструктура.

 

Невидимі брекети (лінгвальні)

Лінгвальні брекети фіксуються на внутрішній поверхні зубів, тому невидимі для інших людей Основних недоліків в цієї техніки два: висока вартість (вище, ніж лікування з керамічними брекетамі по традиційній техніці) і порушення дикції на початку лікування. У перебігу короткого часу мова пристосовується до зменшеного об’єму порожнини рота, і вимова приймає звичний характер. Так само при застосуванні лінгвальних брекетів трохи складніше проводити гігієну порожнини рота.

Декоративні зубні прикраси

Існує безліч варіантів зробити Вашу посмішку яскравішою та привабливішою. Ми можемо досягнути ефекту, щоб не тільки сяяли Ваші очі, а й усмішка захоплювала всіх своїм блиском. Для цього поряд з різними процедурами, такими як відбілювання, використовують також інкрустацію зубів.

Скайси (прикраси для зубів) – це мініатюрні, різної форми (краплі, зірочки, сердечка тощо) ювелірні прикраси, які кріпляться на зуби за допомогою адгезивів - безпечних клейких речовин. Скайс додасть родзинку до Вашої чарівної посмішки . Прикріплення скайсу триває приблизно 15 хвилин. При бажанні прикраси можуть бути зняті так швидко, як і встановлені.

Скайси можуть служити не тільки прикрасою, але й приховувати деякі дефекти, наприклад, пігментні плями або нерівності на емалі зубів.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41