Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Відбілювання зубів

Білизна зубів говорить про здоров’я і молодість  людини. Саме тому люди намагаються всіма можливими способами висвітлити зуби. До подібних способів відноситься використання відбілюючих паст. Варто відразу відзначити той факт, що ці заходи, вкрайшкідливі для твердих тканин зубів. Ефективність  відбілюючих зубних паст основана  на дії  абразивних речовин, які царапають  емаль, сприяючи  виходу мінералів із зуба. Все це призводить до  стирання твердих тканин , підвищеної чутливості та утворенням дефектів у пришийковій ділянці  Але  якщо Ви все-таки застосовуєте подібні засоби гігієни, то пам’ятайте, що їх використовувати можна строго  не більше  1-2  разів на тиждень.

Відбілювання зубів:

  • Домашнє відбілювання
  • Внутрішньокоронкове відбілювання зубів (відбілювання неживих зубів)
  • Професійне відбілювання зубів
  • Лазерне відбілювання зубів

Домашнє відбілювання зубів

Домашнє відбілювання  проводитись самим пацієнтом в домашніх умовах за допомогою спеціальних кап і за часом може займати від 1 до 3 тижнів Даний метод  передбачає використання індивідуальної пластикової капи, яку ми виготовляємо за допомогою гіпсової моделі зубного ряду пацієнта, і спеціального гелю, який вноситься в капу. Але не дивлячись на те, що це домашнє відбілювання, використовувати дану систему необхідно під суворим контролем лікаря-стоматолога від початку і до кінця. Просто всі розпорядження пацієнт може  виконувати вдома, у зручний для нього час. І ще один важливий пункт, яким не слід нехтувати: перед проведенням процедури домашнього відбілювання необхідне проведення професійного чищення зубів, всі зуби повинні бути вичищені від зубного нальоту та каміння. Великий плюс домашнього відбілювання зубів полягає в тому, що результат можна підтримувати протягом усього життя.

Внутрішньокоронкове відбілювання зубів (відбілювання неживих зубів)

Внутрішньокоронкове відбілювання застосовується для зубів з видаленим нервом і дозволяє повернути білизну депульпованому зубу за допомогою хімічних препаратів. Сучасне внутрішньокоронкове відбілювання безпечне, бо відбілюючі гелі не містять руйнуючих елементів.

Професійне відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів проводитися в стоматологічному кріслі. Необхідна спеціальна, так звана підготовка зубів, яку проводить стоматолог. Спочатку, в обов’язковому порядку необхідна професійна гігієна порожнини рота, а потім активна ремінералізуюча терапія для зниження ризику виникнення чутливості зубів, що часто спостерігається при будь-якому відбілюванні зубів. Процедура триває 40-60хв. та може змінити колір зубів на 1-3 тона в залежності від інтенсивності початкового кольору зубів.

 

Лазерне відбілювання зубів

У спробах поліпшити відбілюючий процес була впроваджена техніка відбілювання лазером. Офіційно лазерне відбілювання почали використовувати в 1996 році. Перевагами лазерного відбілювання є:

  • прискорення реакції з-за високої концентрації активних інгредієнтів і високої енергії світла (може виступати в якості старту для відбілювання тетрациклінових зубів), не дає незворотніх змін і довготривалої чутливості, потрібна невелика кількість процедур.
  • ця методика дозволяє одержати більш світлий відтінок емалі, не завдаючи шкоди її будові та хімічному складу.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41