Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Ортодонтія

 

Пластинки

Пластинки – це знімні апарати, які, залежно від конструкції, можуть носитися тільки в нічний час або цілодобово. Пластинки виконують різні функції, в тому числі і такі важливі як зміна ширини піднебіння і форми щелепних кісток. Пластинка виготовляється індивідуально, по зліпку, і утримується на зубах тонкими дротяними гачками. Під час їжі і чищення зубів її можна знімати, а після знову одягати. Для випрямлення кривих зубів до пластинки монтують дротові дужки, петлі і пружини, а якщо потрібно розширити щелепу – між половинками пластини вставляють розширюючий гвинт.

Капи

Ще однією альтернативою традиційній брекет-системі є технологія використання прозорих, непомітних ​​оточуючим, кап. Це прозорі пластинки товщиною до 1 мм, здатні усунути нескладні зміщення зубів. Лікування моделюється від початку до кінця та складається з етапів, для кожного з яких виготовляється окрема капа. Пацієнт змінює їх через певний проміжок часу і спостерігає, як делікатно та точно видозмінюється положення зубів. Капи також застосовуються у ретенційному періоді після лікування брекет-системою. Для мінералізації та укріплення зубів у капу можна вносити гелі з кальцієм та фосфором, а для досягнення відбілюю чого ефекту відповідно  відбілюючі гелі.

 

Трейнери

В даний час встановлено, що в 70% випадків порушення прикусу виникають під впливом надлишкового тиску м’язів, що оточують щелепи. Не завжди враховується функціональна особливість губ, які також можуть чинити тиск на зуби, порушуючи їх положення. Будь-яке подальше ортодонтичне лікування не буде успішним, якщо не усунути шкідливі звички. Преортодонтичний трейнер виправляє шкідливі звички і допомагає правильно прорізатися постійним зубам!  Метод дозволяє почати виправлення прикусу в ранньому віці, починаючи з 5 років. З часом нормалізується функція м’язового апарату, відновлюються нормальні акти дихання, ковтання, що дозволяє в подальшому уникнути рецидивів.  Трейнер виготовляється з еластичного силікону, і дозволяє м’яко зняти надлишковий тиск м’язів щелепно-лицьової області на зубні ряди, роз’єднує губи і вестибулярні поверхні зубів, а також позиціонує зубні ряди один щодо одного.

 

Лицева маска

Існують деякі аномалії прикусу вилікувати які неможливо без використання лицьової маски. Лицьова маска являє собою металевий каркас, що містить дві опори, що накладаються на підборіддя і лоб пацієнта. Лицева маска – це позаротовий апарат, який має свої переваги (відсутність зайвих предметів у роті) і недоліки (діє не цілодобово).

 

Брекет-системи

Брекети – незнімні пристрої, що коректують положення зубів при порушеннях прикусу. Представляють собою ряд замків, які приклеюються за допомогою спеціального стоматологічного клею (бонду) на зовнішню або внутрішню поверхню зубів. Брекет має паз, в якому проходить ортодонтична дуга, яка має «пам’ять форми». Опір цієї дуги при її вигині по викривленій щелепі – сила, яка повільно, але неухильно вирівнює зубний ряд при ортодонтичному лікуванні брекетами.

 

Брекети

  • Металеві
  • Сапфірові
  • Керамічні
  • Самолігуючі
  • Лінгвальні

 

Металеві брекети

Переваги:  бюджетність, легкість у використанні і заміні при необхідності, можливість встановлювати кольорові лігатури.
Недоліки: помітні при спілкуванні і посмішці.
Додатковий опис: відмінно підійдуть для тих, хто ставить у пріоритет бюджетність і простоту. Добре підійдуть дітям, які захоплююче обирають новий колір лігатур.

 

 

Сапфірові

Переваги: естетичність, монокристалічний сапфір – міцний і надійний при дотриманні правил використання, дуже слабо помітні при спілкуванні.
Недоліки: при недотриманні правил використання можливий відкол частини брекета. Дещо дорожче металевої брекет-системи.

 

 

Керамічні брекети

Керамічна – брекети виготовлені з кераміки. Вони менш помітні на зубах, і до них менше пристає наліт. Ця система більш зручна для пацієнтів, яким важлива естетика. Хоча керамічний брекет без металевого пазу через підвищене тертя між дугою і зубом може трішки збільшити тривалість лікування .

 

 

 

Самолігуючі брекети

Самолігатурна брекет-система. Менший розмір самих брекетів, мінімальне тертя між дугою і пазом брекета, а значить і найбільш швидке лікування. Брекети мають додатковий елемент, який сприяє більш швидкому переміщенню зубів. При цьому відпадає необхідність у додаткових кріпленнях, замочках, кільцях, дугах, сепараторах і гачках, які зазвичай супроводжують лікування брекетами.

 

 

Лінгвальні брекети

Лінгвальні брекети  фіксуються на внутрішній поверхні зубів, тому невидимі для інших людей Основних недоліків в цієї техніки два: висока вартість (вище, ніж лікування з керамічними брекетамі по традиційній техніці) і порушення дикції на початку лікування. У перебігу короткого часу мова пристосовується до зменшеного об’єму порожнини рота, і вимова приймає звичний характер. Так само при застосуванні лінгвальних брекетів трохи складніше проводити гігієну порожнини рота.

Мікро-імпланти

Система мікроімплантів в ортодонтії – розширення можливостей ортодонтичного переміщення зубів, скорочення термінів лікування, створення стабільної опори. Це дозволяє отримувати більш передбачувані повноцінні та естетичні результати лікування.

Мікроімпланти – це крихітні гвинти, зроблені з чистого титану (99.2%) або сплаву титану (90%). Мікроімпланти кріпляться в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи і служать опорними (якірними) пунктами, що допомагають переміщати зуби при ортодонтичному лікуванні.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41