Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Пародонтологія

Пародонтологія

 

Професійна гігієна зубів

Проведення професійної гігієни полягає у зняті зубних відкладень за допомогою ручних інструментів, ультразвукових скейлерів, повітряно-абразивним методом. Для зняття больових відчуттів у процесі видалення зубного каменю використовуються аплікаційна, інфільтраційна або провідникова анестезія. Після чищення зубів, видалення зубного каменю або інших відкладень проводиться полірування поверхні зуба за допомогою фторвмісних паст, які не тільки полірують, але й укріплюють емаль зубів

 

Фотодинамічна терапія (Лазерна обробка пародонтальних кишень )

Фотодинамічна терапія ясен може служити найбільш безпечною альтернативою хірургічному втручанню навіть на самих запущених стадіях пародонтита. На ясна пацієнта наноситься концентрат рослинного пігменту хлорофілу. Під впливом цієї речовини у хворих клітках утворяться особливі речовини – фотосенсибілізатори. Цей процес займає всього півгодини. Потім під впливом лазерного променя  видимого спектра, спрямованого на ясна пацієнта, фотосенсибілізатори розпадаються, виділяючи активний кисень. У результаті окисного процесу патологічні клітини й хвороботворні бактерії гинуть. Збуджені тканини віддаляються, а сама кишеня закривається. Після лазерного впливу на яснах формується особлива фотокоагуляційна плівка, що як біологічна пов’язка охороняє тканину від повторного проникнення  хвороботворних бактерій і сприяє закриттю пародонтальних кишень. За допомогою фотодинамічної терапії можна швидко зняти запалення й кровоточивість ясен.

 

Клаптева операція та пластика кістковопластичними матеріалами

Для лікування середніх і важких форм пародонтиту (коли глибина зубоясневих кишень перевищує 5 мм.)  проводяться клаптеві операції. У основі методу – ліквідація зубоясневих кишень, відновлення зруйнованих тканин за допомогою кістковопластичних матеріалів, корекція дефектів краю ясен. Операція полягає в розкритті ясенних тканин, очищенні пародонтальних кишень і поверхні кореня зуба. Після усунення пародонтальних кишень  запальний процес у яснах переводиться в стадію ремісії, в результаті чого зникає або зменшується неприємний запах з рота, зуби стають менш рухливими, зупиняється або гальмується розсмоктування кісткової тканини щелепи навколо зубів.

 

Кюретаж пародонтальних кишень

Кюретаж пародонтальних кишень- це процедура видалення під’ясеневих відкладень, грануляційної тканини, пророслого епітелію, розм’якшеного цементу, продуктів життєдіяльності мікроорганізмів з пародонтальної  кишені. Завдяки цьому на місці вилучених грануляцій формується щільна рубцева тканина, яка надійно захищає пародонтальну кишеню від зовнішніх подразників. Крім того, лікар створює такі умови, щоб першою до кореня зубів приєдналася звичайна мікрофлора порожнини рота, а не агресивна пародонтопатогенна. Закритий кюретаж проводиться тільки після ретельної діагностики, професійної гігієни, усунення запалення, гноєтечі з пародонтальних кишень.

 

Шинування зубів

Шинування зубів – це метод з’єднання рухливих зубів між собою, який дозволяє понизити ймовірність їх випадання або видалення. Основним свідченням до шинування є патологічна рухливість зубів різного ступеня Шинування зубів проводиться за допомогою знімних і незнімних шин. Знімні шини можуть встановлюватися і за відсутності деяких зубів, створюючи хороші умови для гігієни порожнини рота, проведення при необхідності терапії і хірургічного лікування. До переваг незнімних шин відносять профілактику перевантажень зубів в будь-якому напрямку дії, чого не дають знімні протези.

 

Озонотерапія

Озонотерапія – це якісно новий підхід до лікування пародонтопатій, захворювань терапевтичного і хірургічного профілю, запальних захворювань слизової порожнини рота. Озонотерапія  дозволяє знизити кількість лікарських препаратів, а в ряді випадків повністю відмовитися від їх застосування, адже чистий озон замінює всі відомі сьогодні антибіотики.

Озон – це газ, і за рахунок дифузії, сам досить глибоко проникає в м’які тканини організму, а електромагнітне поле допомагає йому проникати і на невелику глибину твердих тканин. Метод озонотерапії полягає в наступному – за допомогою спеціального наконечника, всередині якого створюється електро-магнітне поле, створюється озоновне середовище між ним і ураженим ділянкою, здійснюється протизапальна, імуномоделююча дія,  озон активує внутрішньоклітинний обмін речовин слизової ротової порожнини і стоматологічних ран, покращує місцевий кровообіг, стимулює регенеративні процеси, має кровоспинний ефект.

 

Дарсонваль

Дарсонвалізація – це метод електролікування змінним імпульсним струмом або електромагнітним полем високої частоти. (100-500 кГц) При цьому виникає подразнення рецепторів шкіри і слизових оболонок високочастотними електричними розрядами, безперервно утворюються між скляним газонаповненим електродом і тканинами. У зоні впливу підвищується збудливість рухових і чутливих нервових елементів, розширюються артеріоли і капіляри, підвищується тонус венозних стінок, посилюється циркуляція крові як в артеріальному, так і в венозному руслі, стимулюються обмінні процеси, поліпшується живлення підлеглих тканин, стимулюється неспецифічний імунітет, знешкоджується мікробна та грибкова інфекція. У результаті зменшуються болі, порушення чутливості, ліквідовується спазм гладкої мускулатури та спазм судин, підвищується пружність і еластичність судинних стінок.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41