Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Протезування зубів (ортопедія)

Протезування зубів (Ортопедія)

Протезування зубів є одним з найважливіших завдань сучасної стоматології, адже неповноцінність нормального харчування, викликає ряд захворювань шлунково-кишкового тракту та змінює естетичний вигляд. Насамперед протезування направлено на відновлення структури повністю або частково втрачених зубів.

На сьогоднішній день існують наступні види протезування:

  • Незнімне протезування
  • Знімне протезування
  • Умовно-знімне протезування

До незнімного протезування відноситься

 

Металокераміка

Металокераміка – є найбільш поширеною ортопедичною конструкцією. Вона використовується в тих випадках, коли руйнування зуба настільки велике, що забезпечити міцність конструкції можна лише з використанням жорсткого, але в той же час легкого, металевого литого каркаса, який ззовні покривають міцною і високо естетичною керамікою.

 

Безметалова (прес) кераміка

Безметалева кераміка – вид протезування, коли коронка виготовлена з суцільнокерамічної маси. Вона відрізняється максимальною естетикою при збереженні високих функціональних властивостей, необхідних для здійснення жувальних і інших навантажень. Головною відмінністю безметалової кераміки є “живий блиск”, оскільки зовні вона практично не відрізняється від живих зубів.

 

Безметалова кераміка на основі оксиду цирконію

 

Тимчасові (провізорні) коронки

Після препарування зубів   ми пропонуємо пацієнтам провізорні коронки. Тимчасові пластмасові коронки використовуються при протезуванні зубів на період виготовлення постійних коронок або мостів. Тимчасові коронки дозволяють уникнути естетичного  дискомфорту і частково відновлюють функцію жування.

 

Керамічні вініри

В стоматології вініри є тонкими керамічними пластинками або ковпачками, щільно прилягають до зубів, призначені для корекції різних дефектів на зовнішній частині зубів, наприклад, сколи, зміна кольору і плями на передніх зубах.  До переваг вінірів відносять стійкість до фізичних, хімічних і біологічних впливів. Це означає, що вони міцні на злам, не псуються при дії агресивних середовищ і не схильні до карієсу. Вони значно менше бояться чаю, кави, сигарет та інших факторів, здатних змінити колір і зовнішній вигляд зубів.

 

Адгезивне протезування або мости без препарування

Адгезивне протезування – це ефективний інноваційний метод заміщення одного – двох відсутніх зубів без обточування опорних зубів.  Адгезивний протез включає в себе опорні елементи (вкладки або накладки) і проміжну частину – традиційний протез зуба, виготовлений з композиту або фарфору. Опорні елементи адгезивного протеза фіксуються на жувальній поверхні зубів в підготовлені порожнини за допомогою спеціальних клеючих речовин (адгезивів).

 

Незнімне протезування на імплантатах

Зубні імпланти  (імплантат) – це титановий стрижень 3-5 мм в діаметрі, який встановлюється в кісткову тканину на місце втраченого зуба. Сучасні зубні імпланти перевершують справжні зуби по міцності, терміну служби і надійності. Зубні імплантати можуть служити понад 10 років.  Зуби з опорою на імплантати забезпечують найбільш природне рішення з естетичної та функціональної точки зору. Вони гармонійно вписуються в зубну дугу і не тільки фіксуються так само надійно, як природні зуби, але їх неможливо відрізнити від натуральних зубів по функції та зовнішньому вигляду у повсякденних умовах.

 

Знімне протезування

До знімного протезування належить:

 

 

Малий косметичний протез

Малий косметичний протез – це різновид знімних протезів. Їх виготовляють
за відсутності одного-трьох зубів, коли немає потреби  обробляти абсолютно інтактні (без жодної пломби) сусідні  зуби або стан здоров’я не дозволяє традиційного протезування чи імплантації.

 

Бюгельні (дугові) знімні протези

Бюгельний протез (від нім. Bugel – дуга) – це естетична, зручна, надійна  знімна конструкція. .В основі бюгельних протезів – ажурне тонке лиття, майже не відчутне для пацієнта. При протезуванні даними конструкціями на верхній щелепі практично повністю відкрито піднебіння, а на нижній – тонка дуга зовсім не заважає мові. Бюгельний протез не натирає ясна і не викликає болі під час жування завдяки рівномірному розподілу жувального навантаження між зубами і слизовою оболонкою. Жувальна ефективність при цьому досягає 100%.

 

Гнучкі (нейлонові) протез

За рахунок своєї гнучкості, нейлонові конструкції дуже добре фіксуються, як би «обхоплюючи» ясна. Це дозволяє не використовувати в конструкції металеві «гачки», а на верхній щелепі дуже сильно вкоротити «штучне піднебіння» протезу. Також відпадає необхідність закріплювати нейлоновий протез за допомогою коронок, які встановлюються на здорові опорні зуби. Нейлонові протези не викликають алергію. Протези успішно застосовуються як для заміщення часткових дефектів (втрата кількох зубів), так і для виготовлення повних знімних протезів.

 

Частково знімні пластинчасті протези

Частково знімний протез використовується в тих випадках, коли втрачено один або декілька зубів. Виготовляється цілком з пластмаси, за винятком кламерів (гачків).
Пластинчасті часткові протези використовуються для відновлення втрачених фрагментів зубного ряду і є найбільш простими і доступними за ціною.

 

Повні знімні пластинчасті протези

Повні знімні пластинчасті протези застосовуються при повній відсутності зубів на одній або обох щелепах. Їх завдання – заповнити відсутність всіх зубів.

 

Умовно-знімне протезування на імплантах

Для створення умовно-знімного протеза необхідно використовувати розбірні конструкції на імплантатах. Даний вид протезування показаний у випадках, коли протез спирається тільки на імплантати. Умовно-знімні протези можуть бути металокерамічними або металопластмасовими зі штучними яснами або без них. При цьому залишається можливість зняття протеза в разі необхідності та Можливість оптимальний перерозподіл жувального тиску на протез, що підвищує його зносостійкість, довгостроковість і функціональність.

 

Суглобові шини

Суглобова шина являє собою пластинку із прозорої пластмаси, яка застосовується при лікуванні захворювань скронево-нижньощелепного суглобу, для розімкнення прикусу, а також при лікуванні бруксизму та нормалізації оклюзії.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41