Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Профілактика

Професійна гігієнічна чистка зубів

Проведення професійної гігієни полягає у зняті зубних відкладень за допомогою ручних інструментів, ультразвукових скейлерів, повітряно-абразивним методом. Для зняття больових відчуттів у процесі видалення зубного каменю використовуються аплікаційна, інфільтраційна або провідникова анестезія. Після чищення зубів, видалення зубного каменю або інших відкладень проводиться полірування поверхні зуба за допомогою фторвмісних паст, які не тільки полірують, але й укріплюють емаль зубів.  Залежно від виду зубних відкладень, вихідного стану тканин пародонту частота відвідувань гігієніста варіюється від 3 до 6 місяців.

Професійна гігієна на імплантах

Відсутність гігієни в післяопераційний період може призвести до накопичення відкладень навколо імпланта, появи запальних та деструктивних змін у яснах так кістковій тканині наколо нього та в кінцевому результаті швидкої втрати самого імпланта. Адекватне післяопераційне спостереження включає нагляд за станом м’яких та твердих тканин навколо імплантат, а ткож догляд за гігієною порожнини рота, яку проводить сам пацієнт щоденно та професійну гігієну, яку проводить лікар  1 раз в 3-4 місяці. Конструкції, які опираються на імпланти служать тим довше,чим краще проводиться гігієнічний догляд за ними.

 

Профілактика захворювань зубів

Догляд за зубами і гігієна ротової порожнини є надзвичайно важливим з тієї причини, що ротова порожнина – це місце, де нагромаджується дуже багато різних бактерій, які можуть викликати  карієс або  пародонтит. Кожен раз, коли ми що-небудь їмо або п’ємо, у роті залишаються залишки їжі, що застряють між зубами. Якщо їх відразу ж не видалити, то з’являться зубний наліт, в якому почнуть розмножуватися бактерії.

Карієс та інші зубні проблеми розвиваються у випадках нерегулярного або неправильного чищення зубів, або ж коли зубний наліт залишається на зубах протягом тривалого часу. Якщо ж Ви будете регулярно та правильно чистити зуби , то у Вас з’являться хороші шанси, що ці захворювання оминуть Вас. І пам’ятайте, що профілактика – краще, ніж лікування! Залежно від виду зубних відкладень, вихідного стану тканин пародонту частота відвідувань гігієніста варіюється від 3 до 6 місяців.

Профілактика захворювань пародонту

Профілактику хвороб пародонту необхідно починати з перших років життя дитяти.  Профілактика захворювань пародонту повинна проводитися по наступних напрямам:

  • раціональне харчування та  вживання препаратів фтору;
  • усунення аномалій прикусу і неправильної будови і розташування деяких м’яких тканин і органів порожнини рота, усунення супраконтактів і фукнкціональне вибіркове пришліфовування зубів (травматичний чинник);
  • усунення дефектів пломбування, протезування і ортодонтичного лікування;
  • усунення порушень архітектоніки прикріплення м’яких тканин рисінку порожнини рота;
  • своєчасне  лікування зубів та дотримання гігієни порожнини рота;

 

Ремінералізуюча терапія

Ремінералізація – це зміцнення тканини зуба за допомогою хімічних речовин, які проникають в зуб, повертаючи йому механічні властивості. Хімічні речовини, за допомогою яких відбувається ремінералізація, проникають в поверхневі шари емалі, тим самим зміцнюючи її. Фторування зубів – це процес насичення зубної емалі фтором при підвищеній чутливості зубів і початкових формах карієсу.

Існує кілька видів фторування зубів – покриття фтор-лаком, експрес-фторування, капове фторування і електрофорез іонів фтору. Фторування зубів – домашній метод – це відновлення емалі за допомогою індивідуальної капи, наповненої фторвмісним гелем. Капа з фторвмісним гелем одягається або на ніч, або носиться протягом 3-4 годин щоденно.

Герметизація фігур

Як відомо, у віці 5-7 років у дитини починають мінятися молочні зуби на постійні. Перші постійні зуби, які з’являються в порожнині рота, це перші моляри, тобто так звані “шістки” (їхній номер у зубному ряду). Тільки прорізавшись, постійні зуби мають ще незрілу, слабку емаль, яка легко піддається негативним впливам і розвитку карієсу. Крім цього, на жувальних зубах, є анатомічні борозни – фісури. У дитячому віці вони особливо виражені. У таких глибоких фіссурах, легко застрягають залишки їжі, зубний наліт і мікроби, які у своїй сукупності є основною причиною карієсу. Так як у дитини в повній мірі не розвинені навички гігієни порожнини рота, вона не в змозі до кінця вичистити ці глибокі борозни і в них, як наслідок, розвивається карієс. Ось чому, практично у кожної дорослої людини шості зуби або пломбовані, або покриті коронками, або їх зовсім немає, так як зазнали раннього руйнування. Герметики представляють собою рідкий матеріал, який заливається в глибокі фісури, тим самим, виключаючи затримування в них їжі і розвиток карієсу. Такі фісури дитина легко може вичистити без чиєї небудь допомоги.

Сріблення молочних зубів

Одним з ефективних методів запобігання і лікування карієсу молочних зубів є сріблення зубів. Сріблення зубів – більш щадна дія в порівнянні з постановкою пломби у тому випадку, коли пляма карієсу лише з’явилася.  Зуби після сріблення зубів мають характерний темний відтінок.Для сріблення ураженого карієсом зуба зазвичай застосовують 30 % розчин нітрату срібла, що створює на поверхні зуба плівку з відновленого срібла, яке на тривалий час залишається в області каріозного процесу і перешкоджають подальшому розвитку і поширенню карієсу завдяки їх вираженій антибактеріальній активності. Сріблення зубів проста і швидка процедура  Сріблення зубів рекомендується проводити 3-5 разів (через день або щодня) 2 рази в рік.

Виправлення прикусу у дітей

Порушення прикусу починають формуватися дуже рано. На це впливають спадковість, неправильне вигодовування, шкідливі звички і загальні захворювання дитини.

Зміни прикусу формуються настільки поступово, що батьки можуть їх не помітити. Лікар-ортодонт, як правило, спостерігає за дитиною тривалий час, будучи практично сімейним лікарем. Тому він вчасно може помітити й виправити порушення прикусу, оскільки виправлення прикусу у дітей відбувається швидше і не завжди потребує складних апаратів.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41