Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Сучасні технології

Видалення ретенованих зубів мудрості із застосуванням системи «Piezosurgery»

Зуби мудрості прорізуються останніми в зубної дузі верхньої і нижньої щелепи.. Вони можуть розташовуватися під нахилом (що зустрічається досить часто), і упиратися в корені сусіднього 7-го зуба, частково прорізуватися через ясна або можуть бути прихованими під яснами, нерідко не прорізуються навіть через кістку щелепи. «Piezosurgery» — це унікальний апарат, який дозволяє отримати найкращі результати при проведенні операції по видаленню зуба мудрості і зводить ризик ускладнень до мінімуму. За допомогою «Piezosurgery» видлення ретенованого зуба відбувається швидше, ніж при звичайній методиці, а сама операція менш травматична для пацієнта.

 

Терапевтичний лазер

Терапевтичний лазер використовує певну довжину світлової хвилі, яка направлена на уражену або хвору ділянку. Лазерний промінь, завдяки своїм характеристикам може проникати досить глибоко. Світлові промені абсорбуються в клітинній мембрані і проводять додаткову енергію для синтезу протеїну, ДНК і РНК. В результаті відновлюються уражені тканини, зменшуються біль, проходить запалення, і все це – при повній відсутності побічних явищ

 

Хірургічний лазер

З використання лазерного променю операції безкровні, оскільки лазер ефективно «спаює» навіть найдрібніші капіляри. Лазер забезпечує нетравматичну і локалізовану дію. Антибактеріальні властивості лазера забезпечують стерильність процедур. Його промені ефективно знищують мікрофлору в порожнинах ясенних кишень, видаляють запалені і інфіковані тканини ясен, усуваючи, таким чином, вогнища запалень і сприяючи відновленню здоров’я м’яких тканин. Протизапальні, ранозагоювальні, стимулюючі і регенеруючі властивості лазера ефективно використовуються і для імплантація зубів.

 

Стерилізація кореневих каналів діодним лазером

Діодний лазер у сучасній стоматології застосовується як  альтернатива традиційним антимікробним препаратам, діючи на аероби, анаероби, віруси і грибки. Метод ефективний по відношенню до бактерій, які резистентні до антимікробних препаратів. Після видалення ураженого (інфікованого) вмісту порожнини зуба з метою стерилізації кореневих каналів перед пломбуванням та недопущення поширення інфекції на тканини, що оточують зуб проводиться обробка кореневих каналів діодним лазером. Процедура безболісна. Крім мікроорганізмів знешкоджуються і ендотоксини, протеази.

 

Фотодинамічна терапія (лазерна обробка пародонтальних кишень)

Фотодинамічна терапія ясен може служити найбільш безпечною альтернативою хірургічному втручанню навіть на самих запущених стадіях пародонтита. На ясна пацієнта наноситься концентрат рослинного пігменту хлорофілу. Під впливом цієї речовини у хворих клітках утворяться особливі речовини – фотосенсибілізатори. Цей процес займає всього півгодини. Потім під впливом лазерного променя  видимого спектра, спрямованого на ясна пацієнта, фотосенсибілізатори розпадаються, виділяючи активний кисень. У результаті окисного процесу патологічні клітини й хвороботворні бактерії гинуть. Збуджені тканини віддаляються, а сама кишеня закривається..  Після лазерного впливу на яснах формується особлива фотокоагуляционная плівка, що як біологічна пов’язка охороняє тканину від повторного проникнення  хвороботворних бактерій і сприяє закриттю пародонтальных кишень. За допомогою фото динамічної терапії можна швидко зняти запалення й кровоточивість ясен.

 

Лазерне відбілювання зубів

У спробах поліпшити відбілюючий процес була впроваджена техніка відбілювання лазером. Офіційно лазерне відбілювання почали використовувати в 1996 році. Перевагами лазерного відбілювання є:

  • прискорення реакції з-за високої концентрації активних інгредієнтів і високої енергії світла (може виступати в якості старту для відбілювання тетрациклінових зубів), не дає незворотніх змін і довготривалої чутливості, потрібна невелика кількість процедур.
  • ця методика дозволяє одержати більш світлий відтінок емалі, не завдаючи шкоди її будові та хімічному складу.

 

Озонотерапія

Озонотерапія – це якісно новий підхід до лікування пародонтопатій, захворювань терапевтичного і хірургічного профілю, запальних захворювань слизової порожнини рота. Озонотерапія  дозволяє знизити кількість лікарських препаратів, а в ряді випадків повністю відмовитися від їх застосування, адже чистий озон замінює всі відомі сьогодні антибіотики.

Озон – це газ, і за рахунок дифузії, сам досить глибоко проникає в м’які тканини організму, а електромагнітне поле допомагає йому проникати і на невелику глибину твердих тканин. Метод озонотерапії полягає в наступному – за допомогою спеціального наконечника, всередині якого створюється електро-магнітне поле, створюється озонова середа між ним і ураженим ділянкою, здійснюється протизапальна, імуномоделююча дія,  озон активує внутрішньоклітинний обмін речовин слизової ротової порожнини і стоматологічних ран, покращує місцевий кровообіг, стимулює регенеративні процеси, має кровоспинний ефект.

 

Дарсонваль

Дарсонвалізація – це метод електролікування змінним імпульсним струмом або електромагнітним полем високої частоти. (100-500 кГц) При цьому виникає подразнення рецепторів шкіри і слизових оболонок високочастотними електричними розрядами, безперервно утворюються між скляним газонаповненим електродом і тканинами. У зоні впливу підвищується збудливість рухових і чутливих нервових елементів, розширюються артеріоли і капіляри, підвищується тонус венозних стінок, посилюється циркуляція крові як в артеріальному, так і в венозному руслі, стимулюються обмінні процеси, поліпшується живлення підлеглих тканин, стимулюється неспецифічний імунітет, знешкоджується мікробна та грибкова інфекція. У результаті зменшуються болі, порушення чутливості, ліквідовується спазм гладкої мускулатури та спазм судин, підвищується пружність і еластичність судинних стінок.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41