Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Лікування карієсу

Впродовж століть карієс був одним із злих ворогів людини: він викликав гострий біль, його лікування можна було порівняти з витонченими тортурами, а відсутність лікування приводила до втрати зубів. Недбало запломбований зуб може стати причиною серйозних неприємностей. Під невеликим з вигляду отвором може ховатися хронічне запалення нерва і довгий час протікати безсимптомно.  При карієсі лікування зубів полягає у видаленні уражених тканин і їх заповненні за допомогою пломб. Сучасні пломбувальні матеріали дозволяють надійно і якісно відновити навіть дуже серйозно зруйновані зуби і підібрати необхідний відтінок, невідмінний від кольору власних зубів.

Лікування некаріозних уражень

До некаріозних уражень зубів відносять: флюороз , гіпоплазію емалі, гіперестезію емалі, підвищену стертість зубів, клиновидні дефекти. Лікування при некаріозних захворюваннях полягає у відновленні форми, кольору зубів та їх функціональної здатності. Для цього використовуються ремінералізуючу терапію, композитні матеріали, керамічні вініри або покриття зубів коронками для попередження стирання.

 

Лікування кореневих каналів

Суть лікування полягає у видаленні ураженого (інфікованого) вмісту порожнини зуба з подальшим прийняттям заходів з метою недопущення поширення інфекції на тканини, що оточують зуб.  Після видалення ураженого вмісту каналу зуба утворюється простір (порожнина) кореневого каналу, який заповнюється спеціальними матеріалами таким чином, щоб були відсутні порожнини.

 

 

Стерилізація кореневих каналів діодним лазером

Діодний лазер у сучасній стоматології застосовується як  альтернатива традиційним антимікробним препаратам, діючи на аероби, анаероби, віруси і грибки. Метод ефективний по відношенню до бактерій, які резистентні до антимікробних препаратів. Після видалення ураженого (інфікованого) вмісту порожнини зуба з метою стерилізації кореневих каналів перед пломбуванням та недопущення поширення інфекції на тканини, що оточують зуб проводиться обробка кореневих каналів діодним лазером. Процедура безболісна. Крім мікроорганізмів знешкоджуються і ендотоксини, протеази.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41