Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Хірургія

Видалення зубів

Причини видалення зубів різноманітні. Кандидатами на видалення є дуже зруйновані карієсом зуби, які неможливо відновити іншими методами, зуби,уражені пародонтальною хворобою (у запущених випадках зуби розхитуються), зламані зуби, які неможливо відновити та ін..

Видалення ретенованих зубів мудрості із застосуванням системи «Piezosurgery»

Зуби мудрості прорізуються останніми в зубної дузі верхньої і нижньої щелепи.. Вони можуть розташовуватися під нахилом (що зустрічається досить часто), і упиратися в корені сусіднього 7-го зуба, частково прорізуватися через ясна або можуть бути прихованими під яснами, нерідко не прорізуються навіть через кістку щелепи. «Piezosurgery» — це унікальний апарат, який дозволяє отримати найкращі результати при проведенні операції по видаленню зуба мудрості і зводить ризик ускладнень до мінімуму. За допомогою «Piezosurgery» видлення ретенованого зуба відбувається швидше, ніж при звичайній методиці, а сама операція менш травматична для пацієнта.

Резекція верхівки кореня

Суть операції полягає у видаленні частини кореня, що є осередком хронічної інфекції. Це робиться у випадках неуспішності або неможливості ендодонтичного лікування кореневих каналів, при наявності кіст або гранульом і ін.

Пластика вуздечок губ та язика  з використанням лазерних технологій

В разі дуже короткої вуздечки м’які тканини довкола зуба постійно випробовують напругу. Деформація вуздечки верхньої і нижньої губи або язика може привести до викривлення центральних зубів, зміни прикусу, порушення мовлення і хронічного запалення ясен.

З використання лазерного променю операції безкровні, оскільки лазер ефективно «спаює» навіть найдрібніші капіляри. Антибактеріальні властивості лазера забезпечують стерильність процедур.

 

Клаптева операція та пластика кістковопластичними матеріалами

Для лікування середніх і важких форм пародонтиту (коли глибина зубоясневих кишень перевищує 5 мм.)  проводяться клаптеві операції. У основі методу – ліквідація зубоясневих кишень, відновлення зруйнованих тканин за допомогою кістковопластичних матеріалів, корекція дефектів краю ясен. Операція полягає в розкритті ясенних тканин, очищенні пародонтальних кишень і поверхні кореня зуба. Після усунення пародонтальних кишень  запальний процес у яснах переводиться в стадію ремісії, в результаті чого зникає або зменшується неприємний запах з рота, зуби стають менш рухливими, зупиняється або гальмується розсмоктування кісткової тканини щелепи навколо зубів.

Кюретаж пародонтальних кишень

Кюретаж пародонтальних кишень- це процедура видалення під’ясеневих відкладень, грануляційної тканини, пророслого епітелію, розм’якшеного цементу, продуктів життєдіяльності мікроорганізмів з пародонтальної  кишені. Завдяки цьому на місці вилучених грануляцій формується щільна рубцева тканина, яка надійно захищає пародонтальну кишеню від зовнішніх подразників. Крім того, лікар створює такі умови, щоб першою до кореня зубів приєдналася звичайна мікрофлора порожнини рота, а не агресивна пародонтопатогенна. Закритий кюретаж проводиться тільки після ретельної діагностики, професійної гігієни, усунення запалення, гноєтечі з пародонтальних кишень.

Імплантація  зубів

Мабуть, однією з найбільш розвиваючих областей хірургічної стоматології є зараз імплантація зубів. Після видалення зубів кістка більше не відчуває навантаження при жуванні і починає сильно зменшуватися, так, що іноді установка імплантату в цій області альвеолярного відростка стає неможливою. Щоб імплантант добре тримався в зміненій після втрати зуба щелепі, застосовують методики нарощування кісткової тканини власною або штучною кісткою.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41