Увага акція!

Відвідувачам сайту - знижка 10%
Для того, щоб отримати знижку необхідно попередньо записатись на прийом до лікаря зателефонувавши за телефоном 8 (0352) 43-06-01 та повідомити адміністратора про те, що ви дізнались про нас знайшовши наш сайт.

Контактна інформація

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41

+
Найсучасніші технології

Імплантація

Імплантація

 

Імплантація зубів

Мабуть, однією з найбільш розвиваючих областей хірургічної стоматології є зараз імплантація зубів. Після видалення зубів кістка більше не відчуває навантаження при жуванні і починає сильно зменшуватися, так, що іноді установка імплантату в цій області альвеолярного відростка стає неможливою. Щоб імплантант добре тримався в зміненій після втрати зуба щелепі, застосовують методики нарощування кісткової тканини власною або штучною кісткою. Якщо щелепа пацієнта повністю позбавлена зубів, то у неї імплантують від 4 до 8 зубів.

Імплантація здійснюється в три етапи:

Перший етап – хірургічна операція. Установка одного імпланта займає від 15 хвилин до години.

Другий етап імплантації зубів – операція в ділянці вже поставленого імплантанта. На цьому етапі до імпланта прикручують головку, звану формувачем ясен і виступає в порожнину рота.

Третій етап полягає в заміні формувача ясен на абатмент (елемент, який служить для утримання коронки на імпланті). Після цього ортопедична частина – лікар виготовляє зубну коронку. В результаті нові штучні зуби відчуваються цілком природньо і виглядають як справжні.

 

Незнімне протезування на імплантатах

Зубні імпланти  (імплантат) – це титановий стрижень 3-5 мм в діаметрі, який встановлюється в кісткову тканину на місце втраченого зуба. Сучасні зубні імпланти перевершують справжні зуби по міцності, терміну служби і надійності. Зубні імплантати можуть служити понад 10 років.  Зуби з опорою на імплантати забезпечують найбільш природне рішення з естетичної та функціональної точки зору. Вони гармонійно вписуються в зубну дугу і не тільки фіксуються так само надійно, як природні зуби, але їх неможливо відрізнити від натуральних зубів по функції та зовнішньому вигляду у повсякденних умовах.

 

Умовно-знімне протезування на імплантах

Для створення умовно-знімного протеза необхідно використовувати розбірні конструкції на імплантатах. Даний вид протезування показаний у випадках, коли протез спирається тільки на імплантати. Умовно-знімні протези можуть бути металокерамічними або металопластмасовими зі штучними яснами або без них. При цьому залишається можливість зняття протеза в разі необхідності та Можливість оптимальний перерозподіл жувального тиску на протез, що підвищує його зносостійкість, довгостроковість і функціональність.

 

Мікро-імпланти

Система мікроімплантів в ортодонтії – розширення можливостей ортодонтичного переміщення зубів, скорочення термінів лікування, створення стабільної опори. Це дозволяє отримувати більш передбачувані повноцінні та естетичні результати лікування.

Мікроімпланти – це крихітні гвинти, зроблені з чистого титану (99.2%) або сплаву титану (90%). Мікроімпланти кріпляться в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи і служать опорними (якірними) пунктами, що допомагають переміщати зуби при ортодонтичному лікуванні.

Контактна інформація

Стоматологічна клініка Янсі

вул. Князя Острозького 45.
Україна, м. Тернопіль, 46000
+38 097 67 309 41